Collection: Local Foods

50 products
  • Early Redhaven Yellow Peaches - Wednesday 7/8
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Early Redhaven Yellow Peaches - Friday 7/10
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dilly Jack- Wednesday 7/8
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Country Sourdough - Wednesday 7/8
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Local Pastured Eggs - Wednesday 7/8
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Roasted-Garlic and Potato Sourdough- Friday 7/10
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dilly Jack- Friday 7/10
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Anathallo Acres Pork Chops - Wednesday 7/8
    Regular price
    $16.00
    Sale price
    $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Twin Oaks Extra Firm Tofu - Wednesday 7/8
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Raw Milk Etta - Wednesday 7/8
    Regular price
    $8.50
    Sale price
    $8.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Locally Made Blue Corn Tortillas - Wednesday 7/8
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate Dipped Macaroons - Wednesday 7/8
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Farmer Norm's "CSA" Bag- Friday 7/10
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Squash Splash - Friday 7/10
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pound of Spring Mix - Wednesday 7/8
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Raw Milk Etta - Friday 7/10
    Regular price
    $8.50
    Sale price
    $8.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out